4 września (poniedziałek) – Uroczysta Msza św. Inaugurująca nowy rok szkolny, godz. 9.00
5 września (wtorek) - Międzynarodowy Dzień Dobroczynności
8 września (piątek) – Dzień Dobrych Wiadomości, Dzień Marzyciela – w klasach – prace plastyczne pod hasłem: moje marzenia
15 września (piątek) – Międzynarodowy Dzień Kropki – ubieramy się w odzież w kropki, można przykleić piegi, obejrzeć film o Vashti.
18 września (poniedziałek) – Światowy Dzień Sybiraka, napaści ZSSR na Polskę
19 września (wtorek) – Międzynarodowy Dzień Emotikona, Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat, Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk – wycieczka, pożegnanie lata w nadleśnictwie w Drewnicy
22 września (piątek) – Światowy Dzień bez Samochodu
26 września (wtorek)– Międzynarodowy Dzień Języków Obcych
28 września (czwartek) - Światowy Dzień Jabłka
29 września (piątek) – Ogólnopolski Dzień głośnego Czytania – odp. Anna Góral
30 września (sobota) – Dzień Chłopaka
2 października (poniedziałek) – Dzień Anioła Stróża
4 października (środa) - Światowy Dzień Zwierząt
6 października – pierwszy piątek miesiąca – Msza św. godz. 8.00, Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, Światowy Dzień Uśmiechu - konkurs na najlepszy dowcip
9 października ( poniedziałek) – Światowy Dzień Pisania Listów
10 października (wtorek) – Dzień Gier Planszowych (konkurs na opracowanie własnej gry związanej tematycznie z naszą szkołą)
11 października (środa) – Dzień Dziewczyny
13 października (piątek) – Msza św. , godz. 8.00, Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej, Dzień Nauczyciela
16 października (poniedziałek) – Dzień Papieża Jana Pawła II, Światowy Dzień Chleba
20 października (piątek) – Dzień Szelek – zachęcamy do przyjścia w szelkach
20 października (piątek) – Światowy Dzień Owoców i Warzyw – warsztaty kulinarne pod hasłem „Wyczarowane z owoców i warzyw”
21 października (sobota) – Dzień bez Skarpetek
24 października (wtorek) – Światowy Dzień Origami, Międzynarodowe Święto Roweru
1,2 i 3 listopada – (środa, czwartek, piątek) dni wolnezwiązane z uroczystością Wszystkich Świętych, tzw. długi weekend
6 listopada (poniedziałek)- Msza św. wypominkowa za zmarłych z naszych rodzin
6 listopada (poniedziałek) – Dzień Postaci z Bajek – uczniowie przebierają się za postacie z baśni
8 listopada (środa) – Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania - warsztaty zdrowego jedzenia
9 listopada (czwartek) – Europejski Dzień Wynalazcy ( konkurs zapowiedziany wcześniej na niezwykły, szalony wynalazek ułatwiający naukę lub życie)
10 listopada (piątek) – szkolna uroczystość z okazji Św. Niepodległości
11 listopada (sobota) Narodowe Święto Niepodległości
13 listopada (poniedziałek) - Międzynarodowy Dzień Łamańców Językowych (konkurs), Międzynarodowy Dzień Niewidomych, Światowy Dzień Dobroci ( zbiórka na hospicjum itp.)
17 listopada (piątek) – Dzień Czarnego Kota
22 listopada (środa) – Dzień Kredki (konkurs)
24 listopada (piątek) – Szkolny Konkurs Mam Talent, Dzień Pluszowego Misia, Dzień Ciasta ( kiermasz słodkości), Andrzejki
1 grudnia (piątek) - pierwszy piątek miesiąca – Msza św. godz. 8.00
6 grudnia (środa) – mikołajki
8 grudnia (piątek) – Uroczystość NPNMP – msza św. o 8.00, Godzina Łaski od 12.00 do 13.00 lub pielgrzymka do sanktuarium Maryjnego - Pielgrzymka uczniów szkoły z wychowawcami na Jasną Górę
12 grudnia (wtorek) – Dzień Guzika
21 grudnia (czwartek) – szkolna Wigilia
25 grudnia 2023- 1 stycznia 2024 – przerwa świąteczna z okazji Świąt Bożego Narodzenia
2 stycznia (wtorek) – dzień Ptysia
6 stycznia (sobota) – Uroczystość Trzech Króli, Światowy dzień Misyjny Dzieci, Dzień Wtulania Się
15-28 stycznia – ferie zimowe
29 stycznia (poniedziałek) – Międzynarodowy Dzień Puzzli, Składanki i Łamigłówki (konkurs na opracowanie własnej łamigłówki i na układanie kostki Rubika)
31 stycznia (środa) – Dzień Iluzjonistów (pokazy przygotowane przez uczniów)
2 lutego – koniec pierwszego semestru
15 lutego ( czwartek) – spotkanie rekrutacyjne dla Rodziców przyszłej klasy pierwszej od września 2024
28 marca-2 kwietnia – przerwa świąteczna z okazji Świąt Wielkiej Nocy
29 kwietnia- 3 maja – dni wolne tzw. majówka
11 maja (sobota) – rocznica I Komunii Św. uczniów klasy czwartej
12 maja – Uroczystość I Komunii Św. uczniów klasy trzeciej
13-17 maja – Biały Tydzień, msze św. o godz. 8.00
14, 15, 16 maja – SPRAWDZIAN ÓSMOKLASISTY ( w tych dniach pozostałe klasy mają zwyczajowe zajęcia w szkole lub wycieczki)
30, 31 maja – Uroczystość Bożego Ciała - dni wolne tzw. długi weekend