Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Nasza kadra

Nasza kadra

Organ prowadzący:

ks. Roman Westwal – prowincjał

 

Dyrektor szkoły:

Małgorzata Kubiak

 

Wicedyrektor szkoły:

Justyna Szwonder

 

Grono pedagogiczne:

Małgorzata Kubiak – j. polski, wych. kl IV i VIII

Justyna Szwonder – j. angielski

Anna Góral - j. polski, wych. kl. V

Barbara Bieleń – biologia, geografia, przyroda, edb, technika kl. IV, opieka na basenie

s. Kryspina – religia, świetlica poranna

Helena Cichocka – fizyka

Aniela Juszyńska – j. hiszpański, wych. kl. VII

Iwona Kamieniarczyk – j. niemiecki

Stanisław Marek – historia, wos

Elżbieta Paciukanis – wychowanie fizyczne, instruktor pływania

Marek Podemski – muzyka

Marcin Redziński – matematyka, informatyka

Danuta Wawszczak – chemia

Edyta Krupka - plastyka, technika w klasach V-VII

Urszula Kempa-Adamczyk - pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wych. kl. VI

Agnieszka Miernik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w klasach I i IIA,  terapeuta terapii pedagogicznej, terapeuta ręki,  wych. w kl. IIA

Katarzyna Wapińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta Si, reedukator, olifrenopedagog, logopeda, terapeuta ręki, terapeuta metody Tomatisa, wych. kl. III

Inga Krztoń – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wych. kl. IIB

Luiza Szczepaniak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, bibliotekarz, wych. kl I

Iga Nowatkiewicz – psycholog dla klas I-III, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Aleksandra Chałupka – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, świetlica poranna

Ewelina Kożuchowska - psycholog dla klas I-III, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, opieka na basenie

Katarzyna Stępniewska-Drożdż - Psycholog dla klas IV-VIII

Agnieszka Kot - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Katarzyna Siewko - Logopeda

Dawid Krasnodębski - świetlica popołudniowa

Aleksandra Rylska - świetlica popołudniowa

 

Odrabianki: wychowawcy klas I-III oraz p. Aleksandra Chałupka

Data dodania: 2022-10-16 10:59:27
Data edycji: 2024-01-09 10:50:38
Ilość wyświetleń: 2592

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej