Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Obiady

Obiady

 

 

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Warszawie. Firma cateringowa Smaczny Punkt wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

 

Rejestracja:

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, należy zarejestrować się w systemie. W tym celu proszę wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_NR108_MATKI_BOSKIEJ_NIEUSTAJACEJ_POMOCY

 

UWAGA! Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).


Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

Adres do logowania na konto STARTEDU - www.startedu.pl

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy STARTEDU – 22 382 50 50

 

  • Począwszy od dnia 24.10.2022 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 2.11.2022 roku.
  • Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 09:00.
  • Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

 

Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru):

  • Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).


UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.

  • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

 

Data dodania: 2022-10-20 09:52:23
Data edycji: 2022-10-20 09:56:53
Ilość wyświetleń: 1224

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej