slownik

 

 

Untitled 1

malygosc

 

logo tecza

 

facebook like logo 1

 

 

 

 

 

0931515
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesiąc
Razem
359
757
1116
925811
17939
21469
931515

Your IP: 18.212.120.195
2021-11-29 16:50

 


 

 

 

 

 

b_253_189_16777215_00_images_stories_foto_emocje_DSCI0008.JPGWykład i warsztaty psychologiczne pod tytułem: „I po co mi te emocje?” przygotowała Pani Magdalena Jankowska –Makowska przy współudziale Pana Krzysztofa Krzosa. Obydwoje są rodzicami dzieci uczęszczających do naszej szkoły. Spotkanie odbyło się 10 stycznia o godz. 18. 45 w gmachu naszej szkoły.

W trosce o prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym podjęto próbę unaocznienia rodzicom (nie tylko naszych uczniów) wspomnianego problemu. Prelegentka z dużą starannością wyjaśniła zagadnienie emocji, popierała je licznymi przykładami , również z własnego doświadczenia, ponieważ jest matką trojga dzieci. W zaskoczenie wprawił nas prezentowany krótki filmik o potrzebie słuchania i empatii. Następnie Pan Krzysztof przeprowadził warsztaty, w których zmierzyliśmy się z naszymi własnymi emocjami. Chętnymi do ich podjęcia byli goście - panie, które zaszczyciły nas obecnością na wykładzie. Brawo za odwagę i chęć zmierzenia się z problemem w zupełnie nowym otoczeniu. Po prezentacji mogliśmy jeszcze podyskutować przy kawie, herbacie i ciastku. Ufamy, że następnym razem zaszczycą nas obecnością wszyscy Zaproszeni. W niedługim czasie ogłosimy datę następnego ważnego wykładu. Tym razem o konsekwencjach w wychowaniu. Już teraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.© TUR PROJECT s.c.

 

Używamy plików cookie, aby ulepszyć naszą stronę internetową i Twoje doświadczenie podczas korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do niezbędnego działania tej strony zostały już ustawione. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk