W minionym tygodniu uczniowie klas V–VIII wzięli udział w pełnym emocji wyjściu integracyjnym na grę Laser Tag. Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w duchu fair play. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strategiczne, refleks oraz współpracę w grupie. Nie zabrakło adrenaliny i świetnej zabawy. Takie wyjścia to doskonała okazja do budowania relacji, integracji zespołów klasowych oraz aktywnego spędzania czasu poza murami szkoły