slownik

 

 

Untitled 1

malygosc

 

logo tecza

 

facebook like logo 1

 

 

 

 

 

0719953
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesiąc
Razem
545
1387
8138
706153
15845
20422
719953

Your IP: 3.230.143.40
2021-04-18 14:15

 

 

 

 

 

 

b_453_601_16777215_00_images_stories_foto_XXlecie_100_0496.jpgRok 2017/2018 to rok jubileuszowy istnienia naszej szkoły. Uznaliśmy, najlepiej będzie go świętować po solidnym przepracowaniu całego roku szkolnego, zatem datę oficjalnych obchodów wyznaczyliśmy już we wrześniu, żeby każdy mógł zarezerwować sobie czas. Na piknik zaprosiliśmy naszych byłych absolwentów, nauczycieli, Dyrektorów i wiele innych osób, którzy przez te dwadzieścia lat wspierali lub pomagali w rozwoju naszej placówki.

b_200_48_16777215_00_images_stories_ORLEN2.png

 

 

 

 

 

Świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystej mszy św. dziękczynnej, którą sprawowali ks. Prowincjał Marek Maziarz i ks. Krzysztof Peklicz. Dziękowaliśmy w niej za te lata Bożej edukacji oraz wspominaliśmy Założycielkę p. Katarzynę Mech oraz późniejszą dyrektor Annę Ziętek oraz wszystkich, którzy mieli okazję pracować w naszej szkole.

Słońce coraz bardziej prażyło, a my zaraz po mszy udaliśmy się na piknik. Sponsorem naszej imprezy był ORLEN. Ruszt był już rozpalony, kiełbaski gotowe do opiekania. W tym czasie mogliśmy posmakować pysznej zupki tajskiej i chłodniczka ogórkowego, przygotowanych przez Katering Dobrego Smaku. Maluchy preferowały jednak przepyszne gofry i inne słodkości, których było dużo. Kiełbasek pilnował Pan Laskowski, a goferki wypiekali Państwo Kamińscy. Dzieci bawiły się z Paniami animatorkami, a dorośli mogli sobie swobodnie porozmawiać.

 

Chwilę później nastała prawdziwa niespodzianka, ponieważ na sygnale przyjechała … straż ogniowa. Uciechom nie było końca, bo każde dziecko chciało przejechać się miniaturowym wozem strażackim, podzwonić dzwonkiem, pooglądać wyposażenie prawdziwego wozu strażackiego oraz przymierzyć prawdziwy strażacki strój. Pokazy zakończyły się konkursem „strzelania” sikawką strażacką do celu.

Czas szybko upływał, a my mieliśmy w programie jeszcze mecz piłkarski, bez którego żaden nasz piknik nie może się odbyć. Sędziowała jak zwykle nasza Pani Elżbieta i oczywiście , jak zwykle, grała w ataku Ula Jakubiak.

 

Przyszedł też czas na pokrojenie jubileuszowego tortu, aby tradycji stało się zadość. Należy również wspomnieć, że mieliśmy również występy solistów wokalnych. Wyjątkową piosenkę zaśpiewała dla nas Helenka Makowska, a po niej pierwsze udane próby mikrofonu czyniła siostrzyczka Ani Jeżewskiej.

Z SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY Z NAMI ŚWIETOWALI TEN PIĘKNY JUBILEUSZ!

 

 



© TUR PROJECT s.c.