Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Spotkanie 1

Spotkanie 1

Spotkanie 1

W ramach programu Erasmus +  podczas dwóch spotkań odbyły się czterogodzinne zajęcia pedagogizujące. Spotkania  miały miejsce w naszej szkole w dniu 7 oraz 11 maja. Tematami  wykładów  połączonych  z ćwiczeniami były: "Stres egzaminacyjny - jak sobie z nim radzić?" oraz "Jakie są moje mocne strony, talenty, zasoby, umiejętności?". Zajęcia poprowadziła p. Magdalena Jankowska – Makowska, psycholog i psychoterapeuta humanistyczno – doświadczeniowy.

Dzięki udziałowi w zajęciach, uczniowie dowiedzieli się - co zrobić, kiedy stres przejdzie z fazy mobilizacji do rozstrojenia - zwłaszcza na egzaminie ósmoklasisty, a także dowiedzieli się jak  dotlenić i uspokoić mózg . Nie obyło się bez ćwiczeń – uczniowie dostali konkretne narzędzia i ćwiczyli je. Była też okazja usłyszeć od kolegów i koleżanek za co są doceniani.

 Na warsztacie o mocnych stronach, talentach pani psycholog  starała się wydobyć z dzieci ich zasoby, umiejętności , a także nauczyć doceniania siebie nawzajem. Niebawem powstanie gazetka szkolna, w której znajdzie się opis wyżej wymienionych warsztów oraz fotorelacja.

Data dodania: 2022-10-18 11:06:59
Data edycji: 2022-10-18 11:07:40
Ilość wyświetleń: 202

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej